Kariéra

Nabízené pozice

Diagnostický technik

Jako diagnostický technik budete mít na starost zjišťování závad na automobilech a snahu jim za pomoci správné diagnostiky v co největší míře předcházet. Kromě bezchybné identifikace aktuálních i hrozících problémů na vozidlech a efektivní komunikace se zákazníky na vás budeme spoléhat i v rámci předávání vašich vědomostí dalším členům servisního týmu.

Co od vás očekáváme:

- SŠ/SOU s dopravním/technickým zaměřením

- praxe v oboru výhodou

- znalost práce na PC

- řidičský průkaz sk.B

- ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem

- spolehlivost a loajalitu

- trestní bezúhonnost

Co vás čeká u nás:

- práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu

- zázemí moderní, prosperující společnosti

- osobní rozvoj a další vzdělávání

- odpovídající platové ohodnocení a benefity

Servisní technik / Mechanik

Jako náš servisní technik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků. Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost dobře poradit zákazníkům a konzultovat s nimi případné problémy.

-  servisní praxi a skvělé technické znalosti

- řidičský průkaz sk. B

- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa

- zázemí moderní, prosperující společnosti